***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
افتتاح نخستین مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار گیلان
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۹:۵۳ تعداد بازدید : 254 نسخه چاپی

افتتاح نخستین مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار گیلان

نخستین مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار گیلان عصر پنجشنبه با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشت افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، ارائه آموزش های کارآفرینی، تعامل و همکاری با سازمان ها و نهادهای حمایتی ایجاد اشتغال، همکاری با سرمایه گذاران، صندوق های ریسک پذیر و تامین کننده مالی در حمایت از استارت آپ ها از جمله اهداف و برنامه ها برای راه اندازی این مرکز است.

نخستین کارگاه صنایع غذایی و خدمات تغذیه نیز عصر امروز با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشت گشایش یافت،  این کارگاه با هدف سنجش و ارزشیابی صلاحیت حرفه ای فعالان در حوزه صنایع غذایی و خدمات تغذیه در رشته های رستوران داری، کافی شاپ و قنادی به بهره برداری رسید.

اولین آموزشگاه آزاد الکترونیکی "نوع ب" نیز امروز با هدف ارایه خدمات آموزش الکترونیک و آموزش مجازی به آموزشگاه های آزاد و سایر متقاضیان راه اندازی گردید
کارگاه صنایع غذایی و خدمات تغذیه نیز عصر امروز با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مرکز شهید باهنر رشتگشایش یافت،  این کارگاه با هدف سنجش و ارزشیابی صلاحیت حرفه ای فعالان در حوزه صنایع غذایی و خدمات تغذیه در رشته های رستوران داری، کافی شاپ و قنادی به بهره برداری رسید.

روز گذشته در اولین روز سفر رئیس سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور به گیلان جلسه شواری مهارت استان در استانداری برگزار شد ضمن اینکه نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سوارکاری شمال غرب کشور نیز با حضور علی اوسط هاشمی در پیربازار رشت افتتاح شد.

افتتاح نخستین مرکز آموزش مهارتی صنایع دریایی گیلان با همکاری بخش خصوصی، امضای تفاهمنامه با ریس سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی بندرانزلی و نشست با نمایندگان روسای مراکز، مربیان و آموزشگاه های آزاد گیلان نیز امروز "پنجشنبه" در  آخرین روز سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به این استان انجام گرفت.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی