***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به مناسبت روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای
زمان درج : ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۰ تير ساعت ۰۹:۴۳ تعداد بازدید : 104 نسخه چاپی

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به مناسبت روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای

محمدحسینی در پیامی ششم مرداد ماه روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای را به تمامی تلاشگران عرصه مهارت آموزی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

بسمه تعالی

در سالی که با رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری ( مدظلُه العالی) به عنوان سال”جهش تولید” نامگذاری شده است ، توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست اندر کاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق می گردد .

بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد و رسالت آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های گوناگون در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت ، خدمات وکشاورزی ، نقش بسزایی در توسعه پایدار وکاهش نرخ بیکاری خواهد داشت .

توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای رشد اقتصادی ایران و به ویژه شتاب دهی به فرایند تولید امری حیاتی است ؛ زیرا سرمایه گذاریهای زیربنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و به طور کلی سرمایه فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلااستفاده مانده و یا به نحو اقتصادی و کارآمد مورد بهره برداری قرار نمی گیرد .

اینک در آستانه فرا رسیدن ۶ مرداد ماه روز ملی کارآفرینی و کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ،ضمن گرامیداشت این روز و تبریک به تمام تلاشگران عرصه مهارت آموزی، امیدواریم که بستر تلاش های موثر در این زمینه روز به روز مناسب تر، و اهتمام به این امور مهم نوید بخش تحول عظیمی در حرکت به سمت مهارت آموزی، رشد و آبادانی و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه را فراهم آورد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی