***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
ويدئو كنفرانس بررسي مسائل پيش رو در اجراي تفاهم نامه همكاري سازمان با كميته امداد امام خميني (ره)
زمان درج : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۰۷:۵۳ تعداد بازدید : 1664 نسخه چاپی

 ويدئو كنفرانس بررسي مسائل پيش رو در اجراي تفاهم نامه همكاري سازمان با كميته امداد امام خميني (ره)

معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور از تمركز اين سازمان بر آموزش هاي مهارتي سفارش محور خبر داد

به گزارش روابط عمومي روابط عمومی اداره کل آموزش فني و حرفه اي گیلان، در ويدئو كنفرانس بررسي مسائل پيش رو در اجراي تفاهم نامه همكاري سازمان با كميته امداد امام خميني (ره) ،سيد علي موسوي بيان داشت: هدف اصلي برگزاري اين ويدئو كنفرانس اجرايي نمودن سريع و چابك تفاهم نامه فيمابين مي باشد.

وي اظهار داشت: با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري (مدظله العالي )، رياست جمهوري، وزير تعاون و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر ايجاد اشتغال از دالان آموزش هاي فني و حرفه اي بر الگوي آموزش هاي سفارش محور توجه ويژه داريم.

معاون آموزش اين سازمان بيان داشت: برگزاري ويدئو كنفرانس در خصوص تفاهم نامه هاي منعقده با حضور مسئولان طرفين در دستوركار قرار گرفته است تا در فاز اول مسئولان  ارشد مربوطه توجيه شده و در فازهاي بعدي با حضور مديران ستادي و معاونين استاني تداوم يابد.

وي با اشاره به اهميت بيان مسأله براي تغييرات همه جانبه در فرآيند مهارت آموزي و در راستاي اهداف عاليه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تأكيد كرد.

سيد علي موسوي با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همكاري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و كميته امداد امام خميني(ره) از سال 1391 تا كنون بيان داشت: به منظور ارتقاء بهره وري و نظم و انسجام هدف مند، بايد مددجويان بر اساس گروه هدف براي آموزش مشخص شوند.

معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،تأكيد كرد: لازم است در اجراي تفاهم نامه مذكور با همكاري بخش خصوصي از آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد كه از سطح كيفي و كمي مناسبي برخوردار هستند استفاده شود.

در ادامه، موسوي، بر آموزش رشته هاي منتج به اشتغال و منطبق با نياز بازار كار براي مددجويان تأكيد كرد.

وي به دو الگوي كارورزي براي فارغ التحصيلان دانشگاهي و آموزش در محيط واقعي كار به عنوان دو الگوي مهارت آموزي در كنار ظرفيت هاي بخش دولتي و خصوصي اين سازمان اشاره نمود.

سيد علي موسوي افزود: مسائل مطرح شده در صورتي كه قابل حل در اين نشست نباشند براي بررسي در شوراي گسترش و يا شوراي معاونين سازمان و در صورت نياز در شوراهاي حوزه وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعي مطرح مي شوند.

وي در خاتمه  نسبت به درج شفاف عملكرد ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استانها در راستاي اجراي تفاهم نامه اين سازمان و كميته امداد امام خميني(ره) براي دسترسي مديران كميته امداد تأكي

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها