***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
امضاي تفاهم نامه همكاري اداره زندان شهرستان صومعه سرا با مركز آموزش فني و حرفه اي ميرزا كوچك
زمان درج : ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۱:۱۳ تعداد بازدید : 1255 نسخه چاپی

امضاي تفاهم نامه همكاري اداره زندان شهرستان صومعه سرا با مركز آموزش فني و حرفه اي ميرزا كوچك

به گزارش مرکز صومعه سرا، نشستی در اداره زندان شهرستان صومعه سرا با حضور آقاي حجتي رئيس بازداشتگاه غرب گيلان(صومعه سرا) و نصرت طلب (سرپرست مركز آموزش فني و حرفه اي ميرزا كوچك شهرستان صومعه سرا) برگزار گرديد.

در ابتدا  حجتي (رئيس بازداشتگاه شهرستان صومعه سرا) ضمن عرض خيرمقدم ، برضرورت اجرا شدن دوره هاي آموزش مهارت و كاربردي در زندان را براي مددجويان تاكيد نموده تا بتوانند بعد از رهايي از بند محكوميت با يك رويكرد جديد و تحول در كاركردشان به جامعه بازگردند و خواستار همکاری بیشتری در حوزه آموزش و برگزاری دوره های در زندان شدند. در ادامه نصرت طلب(سرپرست مركز آموزش فني و حرفه اي ميرزا كوچك شهرستان صومعه سرا) نيز ضمن اعلام آمادگي خود،همكاران و كليه ظرفيت ها و پتانسيل هاي موجود در مركز براي اجراي دوره هاي آموزشي مبني بر ارتقاي مهارت آموزشي مددجويان، به معرفی مرکز ورشته های آموزشی موجود در مرکز اشاره نمودند. همچنین ایشان به معرفی پروژه های در حال انجام مثل کارگاه آسانسور و آزمون های آنلاین مرکز پرداختند و بیان نمودند که ان شاءالله بتوانند با کمک همه عزیزان و دست اندرکاران عرصه مهارت اعم از مسئولین محترم بالا دستی و همکاران همیشه همراه مرکز به آن اهداف عالیه سازمانی که همانا ایجاد بستر مناسب جهت مهارت آموزی افراد فاقد مهارت و ارتقائ مهارت افراد شاغل در حرف مربوطه می باشد، برسیم.

گفتني است دراين نشست  عباسي(مسئول پذيرش مركز)وآقاي شكري(مسئول پذيرش بازداشتگاه)جهت هماهنگي و اجرايي نمودن تفاهم نامه مذكور حضور و همکاری لازم داشتند. 

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها