***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
موضوع برگزاری جلسه راهبردی با محوریت اوقات فراغت دانش آموزان . دانشجویان. توسط فنی و حرفه ای شهرستان رودسر
زمان درج : ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۳:۵۹ تعداد بازدید : 467 نسخه چاپی

موضوع برگزاری جلسه راهبردی با محوریت اوقات فراغت دانش آموزان . دانشجویان. توسط فنی و حرفه ای شهرستان رودسر

برگزاری جلسه راهبردی با محوریت اوقات فراغت دانش آموزان . دانشجویان و زنان خانه دار. و تشریح برنامه های سازمان در آموزشگاه های آزاد  توسط ریاست فنی و حرفه ای شهرستان رودسر

به گزارش روابط عمومی فنی و حرفه ای شهرستان رودسر نشستی با حضور یوسفی ریاست و مدیران موسسات کارآموزی آزاد در رشته های فناوری اطلاعات...مراقبت و زیبایی...طراحی دوخت...صنایع دستی...هنرهای تجسمی و قالیبافی در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید.

در این نشست یوسفی رئیس فنی و حرفه ای ضمن تشریح سیاستهای سازمان. در حوزه شایستگی مهارتی برای سال96 عنوان داشت با توجه به تاکید مدیر کل محترم جهت کاهش ساعت های آموزشی و ایجاد تنوع حرفه ها در ایام تابستان می توانیم اوقات فراغت مناسبی را برای دانش آموزان .دانشجویان و زنان خانه دار داشته باشیم.

وی همچنین خواستار ضرورت افزایش کیفیت آموزش در موسسات خصوصی شد و بیان داشت مشکلات و راه کارهای ارزشیابی در کارگروه تخصصی مستقر در دفتر ارزشیابی مهارت مورد بررسی و تدوین نهایی قرار گرفته است.

لازم بذکر است اجرای طرح اوقات فراغت با حرف متنوع. و استاندارد مهارتی کوتاه مدت توسط بخش دولتی و 65 آموزشگاه بخش خصوصی در شهرستان رودسر برگزار میگردد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها