***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بازدید و سرکشی امام جمعه شهرستان رودسر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای
زمان درج : ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۰۷:۵۷ تعداد بازدید : 994 نسخه چاپی

بازدید و سرکشی امام جمعه شهرستان رودسر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر  امام جمعه شهرستان. ضمن بازدید از کارگاه های مجموعه  از نزدیک  عملکرد آموزشی و بازخورد اشتغال کارآموزان را بررسی نمودند.
ایشان  نقش آموزش در توسعه و تحقق اهداف در هر جامعه ای را بسیار کلیدی دانست و گفت: مسئولان باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند .
امام جمعه رودسر افزود: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای نقش بسزایی در ایجاد زمینه های اشتغال مولد و پایدار برای جوانان جویای کارو همچنین توانمند سازی و تربیت نیروهای کار و جذب آنها در بازار کار دارد.
حجت الاسلام روحانی با بیان این که توسعه آموزش های فنی و حرفه ای بستر ساز حذف بیکاری در جامعه است گفت:آموزش های مراکز فنی حرفه ای نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها دارد.
حجت الاسلام روحانی در پایان سخنانش افزود: اثرات آموزش موفق مراکز فنی و حرفه ای ، ایجاد فرصت های مناسب شغلی ، افزایش تولید ، افزایش درآمد افراد جامعه ، تقویت بنیه اقتصادی خانوارها و کاهش بیکاری و استفاده از عوامل رها شده بیکاری است. در ادامه هادی یوسفی، رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)رودسر، ضمن تشکر از حمایت هایی که امام جمعه محترم شهرستان از فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای رودسر تا کنون داشته اند، در ارتباط با کارگاهها و رشته های آموزشی مرکز توضیحاتی ارائه داد.
یوسفی در پایان از حجت الاسلام و المسلمین. روحانی در خواست کرد، زمینه تعامل بیشتر نهادهای مختلف شهرستان را در راستای ایجاد و حمایت از اشتغال فراهم نمایند تا با تدبر و مدیریت ایشان و همکاری تمامی نهادهای تأثیرگذار در شهرستان ان شاالله بتوان گامی مؤثر در جهت اعتلای مهارت و اشتغال جوانان جویای کار برداشت .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها