***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نشست سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک با رئیس و معاون اشتغال اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا
زمان درج : ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۰۸:۱۱ تعداد بازدید : 944 نسخه چاپی

نشست سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک با رئیس و معاون اشتغال اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک  صومعه سرا ، جلسه ای با حضور رئیس و معاون اشتغال ادره بهزیستی شهرستان صومعه سرا و سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک مورخ 17/03/96 راس ساعت 00/12 در دفتر رئیس اداره بهزیستی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر آگاه بلگوری (رئیس اداره بهزیستی ) ضمن خوش آمدگوئی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، به بیان اهداف و برنامه های اداره بهزیستی پرداختند .

در ادامه جلسه نصرت طلب (سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک صومعه سرا ) نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، مسئولیت جدید را به دکتر آگاه تبریک گفته و به معرفی مرکز و همچنین کارگاهها و آشنائی با دوره های آموزشی پرداختند . ایشان به کمپ های شهرستان اشاره نمودند و آمادگی مرکز برای برگزاری دوره های آموزشی اعلام نموده و بیان داشتند که برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و مفید برای مددجویان ، افراد بهبود یافته و کلیه عزیزان تحت پوشش آن مجموعه از برنامه های اولویت دار این مرکز می باشد .

در ادامه مقرر گردید مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک طی مکاتبه ای رشته های قابل اجرا را به اداره بهزیستی اعلام نماید و همچنین اداره بهزیستی نیز پس از بررسی و نیاز سنجی آموزشی دوره های نیاز را به مرکز آموزش اعلام تا برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

در پایان این نشست دکتر آگاه و معاون اشتغال از زحمات مجموعه آموزش فنی و حرفه ای تقدیر و تشکر نمودند

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها