***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
جلسه توجیهی مسابقات ملی مهارت مراکز غرب استان گیلان به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا
زمان درج : ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۰۸:۴۱ تعداد بازدید : 1032 نسخه چاپی

جلسه توجیهی مسابقات ملی مهارت مراکز غرب استان گیلان به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا، جلسه توجیهی مسابقات ملی مهارت مراکز غرب استان گیلان  در دفتر سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا برگزار شد.

 در این جلسه که با حضور مسئول المپیاد اداره کل ، سرپرست مرکز ، کارشناسان المپیاد غرب استان (مراکز شهرستانهای صومعه سرا ، فومن و ماسال) به میزبانی شهرستان صومعه سرا برگزار گردید ، ابتدا نصرت طلب از اعضای جلسه خصوصاً از میهمان استانی تشکر و ابراز امیدواری کرد که اینگونه جلسات به نزدیک شدن اهداف سازمانی و پیاده سازی طرح ها و دوره ها کمک شایانی خواهد کرد.

در ادامه سید حبیب قرآنی مسئول المپیاد استان گیلان  به مسائل و نکات قابل توجهی در مورد فرآیند جدید مسابقات ملی مهارت اشاره نموده و از کارشناسان المپیاد این مراکز معرفی نمودن افراد واجد شرایط که توانایی قابل توجهی در آزمون های علمی و عملی دارند را خواستار شد ، ایشان اشااره داشتند که تقویت این افراد شاکله فنی و حرفه ای را به طور قابل توجهی به معرض ظهور گذاشت.

سپس کارشناسان المپیاد مراکز سه گانه نظرات، پیشنهادات و همچنین پرسش ها و مشکلات مراکز خود را در چارچوب مسابقات ملی مهارت را با آقای قرآنی مسئول مسابقات ملی اداره کل در میان گذاشته و به نقطه نظرات مشترکی دست پیدا کردند. تقدیر و تشکر سرپرست مرکز از اعضای حاضر در جلسه خصوصاً از مسئول المپیاد اداره کل آقای قرآنی موضوع پایانی این جلسه بود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها