***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از اجرای طرح های نوین رونق تولید و اشتغال در حوزه اقتصاد مقاومتی خبر داد
زمان درج : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تير ساعت ۱۱:۰۳ تعداد بازدید : 963 نسخه چاپی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از اجرای طرح های نوین رونق تولید و اشتغال در حوزه اقتصاد مقاومتی خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان  در گفتگو با خبرنگار صداو سیمای  مر کز استان گفت: 4 طرح  امروز از طریق ویدیو کنفرانس و باحضوردکتر ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و محمد امین سازگار نژاد رییس سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور در سراسر کشور برای اجرایی شدن، رونمایی شد.

وی افزود:توسعه خصوصی سازی و رتبه بندی آموزشگاه های فنی و حرفه ای، تهیه دستورالعمل اجرایی اعمال مشوق های مختلف به بنگاه های اقتصادی برای حرفه آموزی و ارتقای مستمر شایستگی های حرفه ای شاغلان، اجرای مهارت آموزی در محیط کار و برنامه اجرایی کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاه هایی از چهار طرح نوین رونق تولید و اشتغال بود که امروز برای اجرایی شدن به سراسر کشور ابلاغ شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اعلام کرد:با همه توان در تلاشیم تا با اجرای دقیق این طرح ها زمینه هرچه بیشتر تولید و اشتغال را در استان به وجود آوریم.

وی از تشکیل شورای مهارت با هدف ایجاد کار و اشتغال در استان خبر داد و افزود:با هماهنگی با استاندار قرار است به زودی این شورا در گیلان تشکیل شود و با بهره گیری از دستگاه های دولتی، بخش خصوصی و بنگاه های اقتصادی بتوانیم تولید و اشتغال را بیش از پیش در استان رونق بخشیم.

رحیم عطایی پور تصریح کرد:ارتقا آموزش های فنی و حرفه ای لازمه افزایش کیفیت تولیدات داخلی و بالابردن بهره وری است بنابراین با آموزش و ارتقای مهارت می توان ضمن اشتغالزایی و توسعه کار و کارآفرینی،زمینه رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی را نیز بیش از پیش فراهم کرد.

برچسب ها : فني وحرفه اي

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها