***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
جلسه با مشاور امور بانوان و فرهنگیان بازنشسته و شاغل آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا
زمان درج : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت ۰۹:۱۲ تعداد بازدید : 830 نسخه چاپی

جلسه با مشاور امور بانوان و فرهنگیان بازنشسته و شاغل آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا ، جلسه ای با حضور مشاور امور بانوان و فرهنگیان بازنشسته و شاغل آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا و سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا در محل کار ایشان برگزار شد.

در ابتدای جلسه نصرت طلب سرپرست مرکز از همه مدعوین فرهنگی خصوصاً خانم نعیمی مشاور امور بانوان آموزش و پرورش بخاطر حضور در مرکز تقدیر و تشکر نمودند، سپس به معرفی و اهداف مرکز و همچنین رسالت آموزش فنی و حرفه ای پرداختند .

در ادامه ایشان به طرح های قابل اجرا ، دوره های کوتاه مدت ، برنامه اوقات فراغت، طرح تابستانه ، طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی و تعریف رشته های کشاورزی و صنایع دستی اشاره نمودند.

خانم نعیمی نیز از فرصت ایجاد شده تشکر کردند و بیان داشتند که شرکت در چنین دوره هایی، مهارت و تخصص و علم ما افزوده خواهد شد و مفید خواهد بود و اظهار داشتند که هدف ما شرکت در دوره های کشاورزی و صنایع دستی می باشد و خانواده ها نیز تمایل دارند که به رشته های فنی و صنعتی روی بیاورند . در ادامه فرهنگیان حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر و اطلاعات پرداختند و از برگزاری دوره های موجود و قابل اجرا در مرکز استقبال نمودند .

همچنین آقای عباسی مربی محترم رشته کشاورزی مرکز به ارائه بحث های تخصصی و استفاده از فضاها و زمین های محلی و باغات ، استفاده نکردن بیش از حد و غیر اصولی از سموم کشاورزی پرداختند.

در پایان این جلسه سرپرست مرکز از همه ی فرهنگیان و مشاور امور بانوان  جهت حضور در جلسه تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
معرفی مراکز و ثبت نام دوره ها
پیوند های سایت
سامانه ها