***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حساب توئیتر خود، رای قاطع نمایندگان به افزایش سهم سازمان از محل جریمه مشمولان غایب سربازی را ستود
زمان درج : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۸ تعداد بازدید : 598 نسخه چاپی

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حساب توئیتر خود، رای قاطع نمایندگان به افزایش سهم سازمان از محل جریمه مشمولان غایب سربازی را ستود

نمایندگان مردم در خانه ملت موافقت کردند که ۵ درصد از درآمد جریمه مشمولان غایب به سازمان آموزش فنی و حرفه ای اختصاص یابد تا صرف آموزش‌های مهارتی پرسنل وظیفه در پادگان‌ها شود.

نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال 97، با بند (ب) تبصره 11 ماده واحده این لایحه موافقت کردند. 

براساس بند (ب) تبصره 11 لایحه مذکور؛ تمام درآمدهای حاصل از اعطای معافیت‌های مشمولان مذکور به حساب درآمد عمومی کشور موضوع ردیف 150128 نزد خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود و تا سقف سیزده هزار و پانصد میلیارد (13.500.000.000.000)ریال از طریق ردیفهای هزینه‌ای مربوط در جدول شماره (7) این قانون مطابق موافقتنامه متبادله با سازمان بـرنامه و بودجه کشور اختصاص می‌یابد.

همچنین نماینگان در ادامه رسیدگی به بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 97 با بند (ج) تبصره 11 ماده واحده این لایحه با 148 رأی موافق، 15 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 210 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

ج- پنج‌درصد(5%) از اعتبار بند(ب) جهت آموزش‌های مهارتی پرسنل وظیفه در پادگان‌ها به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای اختصاص یابد.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها