***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاري کارگاه آموزشی گذر مهارت در دبيرستان دخترانه فرزانگان رشت
زمان درج : ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۰۹:۰۱ تعداد بازدید : 1700 نسخه چاپی

برگزاري کارگاه آموزشی گذر مهارت در دبيرستان دخترانه فرزانگان رشت

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، کارگاه آموزشی " گذر مهارت" در دبيرستان دخترانه فرزانگان رشت برگزار گرديد .

برطبق اين گزارش این کارگاه آموزشی به مدت يك روز در رشته حصيربافي برگزار شد . این آموزش توسط خانم معصومه شهدي گلشني مربي خبره حصيربافي ارائه شده و در پايان اين كارگاه آموزشي به دانش آموزان شركت كننده ، گواهينامه مهارت اعطاء گرديد.

از اهداف مهم برگزاری کارگاه آموزشی گذر مهارت ، گسترش فرهنگ مهارت آموزی بین اقشار مختلف مردم بویژه نوجوانان و جوانان بوده و علاوه بر نشان دادن جایگاه و ارزش آموزش‌های مهارتی ، فرهنگ کار و اشتغال را توسعه  داده و تبیین مي کند . همچنين این برنامه ها با اهداف توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، اطلاع‌رسانی، تبیین نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه و آشنایی طيف هاي مختلف جامعه با آموزش‌های مهارتی به اجرا درمی‌آید.

لازم به ذكر است در راستای توسعه فرهنگ مهارت آموزی ، برای فراهم شدن طرح‌های اشتغال‌زایی ، طرح گذر مهارت در استان گيلان به اجرا درآمده است.

برچسب ها : روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها