***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
هم زمان با هفته معرفي مشاغل ؛ بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي استان گيلان برگزار مي شود
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت ساعت ۱۳:۳۲ تعداد بازدید : 1070 نسخه چاپی

هم زمان با هفته معرفي مشاغل ؛ بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي استان گيلان برگزار مي شود

هم زمان با هفته مشاغل، بازديد دانش آموزی از مركز آموزش فني و حرفه اي دولتي استان گيلان از يكم تا يازدهم ارديبهشت ماه سال جاري به صورت هماهنگ كشوري برگزار مي شود .

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، اطلاع رساني، هدايت و فراگير نمودن هرچه بيشتر آموزش هاي مهارتي در جامعه و همچنين ترويج و نهادينه كردن فرهنگ مهارت آموزي در كشور و به ويژه در بين دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از ابزار كليدي و زيرساختي تحقق سياست ها و برنامه هاي اشتغال و اقتصاد مقاومتي به شمار مي رود .

 اين گزارش مي افزايد: با توجه به وجود توانمندي ها، امكانات و ظرفيت هاي سخت افزاري و نرم افزاري قابل توجه در مراكز آموزش فني و حرفه اي و ضرورت معرفي آنها به جامعه، برنامه «بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي» به صورت هماهنگ كشوري از يكم تا يازدهم ارديبهشت ماه، هم زمان با هفته معرفي مشاغل برگزار مي شود .

بنابر اين گزارش: بازديد از مراكز آموزشي اين سازمان با تجهيزات كارگاهي و آموزشي و مربيان توانمند و با تجربه كه ارائه دهنده آموزش هاي مهارتي غير رسمي در كشور است، فرصتي خوبي را در راستاي توسعه فرهنگ مهارت آموزي و معرفي آموزش هاي مهارتي منجر به اشتغال براي دانش آموزان فراهم مي كند.

برچسب ها : روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها