جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد

حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

اجرای طرح "نما و شمیم"در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
نسخه چاپی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با اشاره به اینکه اجرای برنامه های بخش هفتگانه در سال ۹۶ دنبال خواهد شد خاطرنشان کرد: رویکردی جدید در سال ۹۶ بحث استفاده از فضاهای مجازی و یادگیری الکترونیکی با دو طرح نما و شمیم پیرامون بحث نماد و شناسه مهارت آموزی الکترونیکی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به نقل از  پایگاه خبری رشت پرس ،در مراسمی که با محوریت همکاری و تعاملات بین دستگاهی کمیته ی امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با فنی حرفه ای در اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی در راستای توانمند سازی روستاییان  در سالن جلسات فنی حرفه ای گیلان برگزار شد از خانواده های معظم شهدای فنی حرفه ای نیز تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار رشت پرس اظهار داشت؛ اداره کل فنی حرفه ای استان گیلان در سال ۹۵ در بخش های مختلف آموزشی فعالیت داشته است که با توجه به اهمیت برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تعاملات بین دستگاهی در اولویت بوده است.

رحیم عطایی پور با بیان اینکه با تلاش و تعاملات بین دستگاهی در امور شهری و روستایی برنامه‌های مشترکی در سطح منطقه اجرا شده است گفت: تعامل و همکاری خوبی بین کمیته امداد امام (ره)، سازمان بهزیستی و فنی حرفه ای شکل گرفت.

عطایی پور با اعلام اینکه توانمند سازی در سطح روستاها از اهداف مورد توجه بوده است افزود؛ آموزش هایی برای روستاییان در روستاهای هدف صورت گرفت و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) روستاییان به مجتمع شهید مطهری کمیته امداد امام (ره) چابکسر اعزام و زیر نظر اساتید و مربیان مجرب با رویکرد کارآفرینی و اشتغال پایدار دوره های آموزش تخصصی را با موفقیت گذراندند.

وی عنوان کرد؛ با همکاری سازمان بهزیستی طرح ملی تاک که طرح تامین مالی خرد در شکل گیری گروه های خود یار بوده است در سطح استان انجام شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان تعاون نیروهای خود یار را دلیل فراهم سازی ارزش افزوده خوب در سال ۹۵ دانست و تصریح کرد: همکاری سازمان ها حاصل تاکیدات و هدایت استاندار گیلان در استفاده از تمام ظرفیت‌ها در بخش آموزش های روستایی به عنوان محور توسعه گیلان بوده است.

عطایی پور با اشاره به اینکه اجرای برنامه های بخش هفتگانه در سال ۹۶ دنبال خواهد شد خاطرنشان کرد: رویکردی جدید در سال ۹۶ بحث استفاده از فضاهای مجازی و یادگیری الکترونیکی با دو طرح نما و شمیم پیرامون بحث نماد و شناسه مهارت آموزی الکترونیکی است.

وی با بیان اینکه از ظرفیت تمام شرکت های استان گیلان و افرادی که در این حوزه توانمند هستند در طرح مذکور در سال ۹۶ استفاده خواهد شد تاکید کرد: هدف تهیه محتوای یادگیری الکترونیکی به صورت بسته های آموزشی در دسترس جهت آموزش‌های بلا مکان و بلا زمان برای عموم و آحاد مردم است.

 


نسخه چاپی
بازگشت

پنجشنبه,۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۴ ق.ظ

تعداد بازدید :  104 مرتبه

s