جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد

حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

نشست صمیمی معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ورییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مدیران آموزشگاههای آزاد و انجمن های صنفی استان گیلان
نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای گیلان ، در ابتدای این نشست رییس کانون انجمن صنفی استان ضمن خوش آمد گویی به ریاست محترم سازمان به تشریح اقدامات و مشکلات اقتصادی و نبود کارآموزاشاره نمود.

وی همچنین اظهارداشت ، وجود رشته های موازی و عدم استقبال مردم نیز باعث شده خیلی از  آموزشگاهها تعطیل شده است و درحال تعطیلی می باشند.

در ادامه دکتر سازگار نزاد معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  ضمن قدردانی از زحمات موسسات کارآموزی آزاد در راستای مهارت آموزی جامعه هدف اظهارداشت ، شما خوب میدانید بنده معتقد به بخش خصوصی هستم و من میدانیم كه آموزشها باید جهانی شود و هم مجازی و هم استوار بر بخش خصوصی ، شما نیز می بایست با خلاقیتهای جدید و ایجاد سرویسهای مجازی و آنلاین  و شبیه سازی شده حركتی نوین داشته باشید.

بنده شخصاً  به شما ارادت دارم و وفا دار هستم و از اهداف مهم بنده رساندن بخش خصوصی به جایگاه واقعی آن است، ما باید از خود گذشتگی كنیم و مهارت آموزی را ببینیم و خود را نبینیم  ، با جامعه به زبان مهارت سخن بگوییم و بازار را تشویق كنیم كه مهارت راحس كند.

وی همچنین اذعلان نمود بنده از نزدیک در جریان مشكلات شما هستم وامیدوارم فرصت گفتگوهای مجدد وهمدلی وهمزبانی در زمانهای دیگر فراهم شود

 در پایان ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن حمایت از فعالیتهای موسسات کارآموزی آزاد گفت ،  در چارچوب قانون در كنار بخش خصوصی هستم و بار دیگر میگویم كه شما میبایست سهم عمده ای در مهارت آموزی داشته باشید.

 

 

 

 

 


نسخه چاپی
بازگشت

شنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸ ب.ظ

تعداد بازدید :  183 مرتبه

s