جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد

حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

فرماندار آستانه‌اشرفیه : نگاه مسئولین ، کمک به نخبگان علمی و مهارتی است
نسخه چاپی

فرماندار آستانه‌اشرفیه  در مراسم   تقدیر از مدال‌آوران المپیادهای علمی فنی و حرفه‌ای آستانه‌اشرفیه گفت: نگاه مسئولین ، کمک به نخبگان علمی و مهارتی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در این مراسم رحیم حیدری ضمن تشکر قدردانی از زحمات مهندس عطایی پور مدیرکل و همکاران فنی و حرفه ای استان ،  بابیان اینکه مهارت‌های علمی نیروی انسانی ، سنجش میزان علمی هر کشور است از تلاش‌های مرکز خوش‌سیرت که ناشی از علاقه‌مندی مدیر و مربیان این مرکز است تقدیر کرد

فرماندار آستانه‌اشرفیه افزود : گاهی بعضی‌ها مسئول هستند ولی بعضی‌ها باجان و دل تلاش می‌کنند  تا مجموعه آنان رونق بیشتری بگیرد و همه باور داریم که باید در کنار آنان باشیم .

در ادامه این مراسم  مدیرکل فنی و حرفه‌ای گیلان به بحث مهارت‌آموزی در جامعه پرداخت  و گفت: ما به‌عنوان متولیان فنی و حرفه‌ای باید فرهنگ مهارت‌آموزی را در جامعه رونق دهیم .

رحیم عطایی پور تجلیل از مدال‌آوران المپیادهای علمی و همه مربیانی  راکه در عرصه آموزش مهارت‌ها کمک و باعث ارتقای مهارتی می‌شوند از برنامه‌های این اداره کل برشمرد.

مدیرکل فنی و خرفه‌ای گیلان ، توسعه و ارتقای سطح کارآمدی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای ، نشست ماهانه با انجمن صنفی آموزشگاه‌های آزاد برای رسیدن به یک نقطه مشترک ، و ایجاد مدیریت یکپارچه با تشکیل کمیته‌ها در سطح شهرستان‌ها برای آموزش‌های مهارتی از برنامه‌های خود نام برد.

در ادامه رئیس مرکز فنی حرفه‌ای آستانه‌اشرفیه گفت: شهرستان آستانه‌اشرفیه تلاش کرده است که در عرصه مسابقات حضور پررنگی داشته باشد .

فریدی بابیان اینکه کنار هر موفقیت یک گروه کاری موفق وجود دارد اظهار کرد : شهرستان آستانه‌اشرفیه در عرصه‌های المپیاد علمی فنی و حرفه‌ای توانسته است ۷ مدال را آز آن خود کند.

وی اسامی  مدال‌آوران المپیادهای مهارتی  را که از این شهرستان مدال طلا و موفقیت کسب کردند در سال جاری  اسماعیل علیرضا نژاد ، ایمان علیرضا نژاد ، ایمان عباسیان ، علی شاکری ، میلاد بردبار ، امین محمدعلی پور علی پندیدن و سیده مریم کاظمی نام برد.

این مراسم با تقدیر از مدال‌آوران  و مربیان به پایان رسید.

 


نسخه چاپی
بازگشت

شنبه,۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱ ق.ظ

تعداد بازدید :  90 مرتبه

s