***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
کسب دیپلم افتخار توسط تنها نماینده گیلانی در مسابقات آزاد مهارت گل آرایی ایران
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ بهمن ساعت ۰۹:۵۲ تعداد بازدید : 500 نسخه چاپی

کسب دیپلم افتخار توسط تنها نماینده گیلانی در مسابقات آزاد مهارت گل آرایی ایران

با حضور 17 شركت كننده از استانهای مختلف کشور، خانم اسدپور به نمایندگی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در مسابقات آزاد مهارت گل آرايي ايران حضوریافت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي گیلان، خانم معصومه اسدپور از کارآموزان آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و نماینده استان موفق گردید، در مسابقات آزاد مهارت گل آرایی ایران که در شهر اصفهان برگزارگردید؛ پس از طي 2 روز تلاش و رقابت تنگاتنگ بين رقابت كنندگان دیپلم افتخار این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

بنابراین گزارش 6 نفر از رقابت كنندگان استانهاي اصفهان، هرمزگان، گيلان، كردستان و آذربايجان غربي موفق به دريافت ديپلم افتخار مسابقات آزاد مهارت گل آرايي ايران گرديدند .

گفتني است، مسابقات آزاد مهارت گل آرايي ايران با حضور 17 شركت كننده از استانهاي اصفهان، گیلان ، ‌هرمزگان، تهران، مازندران،‌ خراسان رضوي، مشهد، آذربايجان غربي، كردستان و همدان به ميزباني استان اصفهان از بيست و هشتم لغايت بيست و نهم در آيتم هاي گل آرايي شامل ساخت دسته گل هديه، گل آرايي 4 وجهي، ساخت و ايجاد اكسسوري هاي عروس با گل طبيعي و آبشاري برگزار گرديد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی