***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
جلسه با گروه آموزشی صنایع چوب آموزش و پرورش استان گیلان جهت هماهنگی اجرای برنامه های آموزشی در قالب اقدام مشترک
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن ساعت ۰۷:۴۲ تعداد بازدید : 482 نسخه چاپی

جلسه با گروه آموزشی صنایع چوب آموزش و پرورش استان گیلان جهت هماهنگی اجرای برنامه های آموزشی در قالب اقدام مشترک

توانمندسازی مهارتی دانش آموزان، متناسب با نیازهای بازار کار و ایجاد ارتباط بین هنرستان و صنف از اهداف مشترک دو طرف می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز شهید باهنر جلسه ای با سرگروه آموزشی صنایع چوب آموزش و پرورش استان گیلان به منظور هماهنگی اجرای دوره های صنایع چوب برگزار شد.

یوسفی، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت، با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین گروه های هدف که ظرفیت شرکت در مسابقات ملی مهارت را دارند، دانش آموزان هنرستان های فنی و کاردانش هستند گفت: شناسایی و معرفی دانش آموزان مستعد و توانمند سازی آنها در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، امکان بروز استعداد های آنان در مسابقات ملی و جهانی مهارت فراهم می کند. وی با اشاره به طرح کارآموزی در محیط کار واقعی، آن را فرصت مناسبی برای توانمندسازی مهارتی دانش آموزان، متناسب با نیازهای بازار کار و ایجاد ارتباط بین هنرستان و صنف دانست. 

یوسف پور، مسوول آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر پیشنهاد کرد کارگروه تخصصی حرفه های صنایع چوب با شرکت مربیان آموزش فنی و حرفه ای و هنرآموزان آموزش و پرورش به منظور همکاری های آموزشی و مشارکت در آماده سازی دانش اموزان به منظور شرکت در مسابقات مهارت آموزش و پرورش و مسابقات ملی مهارت تشکیل شود.

نصوری، سرگروه آموزش صنایع چوب آموزش و پرورش، با اشاره به اینکه کارگاه های آموزشی برای هنرجویان پایه دوازدهم در حوزه های مختلف مانند رنگ کاری با چوب، روکوبی مبل و غیره تشکیل می شود، خواهان استفاده از ظرفیت مربیان آموزش فنی و حرفه ای برای تدریس در این کارگاه ها شد. وی با اشاره به اینکه هنرستان کاردانش شهید نوبخت و هنرستان فنی شهید چمران در حوزه صنایع چوب فعال هستند افزود: هنرآموزان آموزش و پرورش در حوزه های تخصصی مانند نرم افزار KitchenDraw آماده ارایه آموزش به متقاضیان می باشند.

همچنین آقای شاکر، مربی مرکز شهید باهنر برای برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی اپوکسی در هنرستان اعلام امادگی کرد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی