***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان خبرداد: نهمین مرحله از آزمون هماهنگ کشوری تفاهمنامه صنایع دستی در گیلان برگزارشد
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن ساعت ۱۳:۵۴ تعداد بازدید : 166 نسخه چاپی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان خبرداد: نهمین مرحله از آزمون هماهنگ کشوری تفاهمنامه صنایع دستی در گیلان برگزارشد

نهمین مرحله از آزمون هماهنگ کشوری و چهارمین مرحله از آزمون تفاهمنامه صنایع دستی، در تاریخ سوم بهمن ماه 98 در 16 حوزه آزمونی در استان گیلان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، محمدحسینی مدیرکل فنی و حرفه ای اظهارداشت، در این مرحله آمار متقاضیان آزمون هماهنگ یکهزارو768 نفر و متقاضیان آزمون تفاهمنامه 67 نفر بوده اند.

وی در ادامه بیان نمود: در نهمین مرحله از آزمون هماهنگ کشوری تفاهمنامه صنایع دستی، هفتصدو 11نفر نیز بمنظور سنجش مهارت در حوزه صنعت ساختمان ثبت نام نموده اند که بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، برگزاری دوره آموزشی و اجرای آزمون پروژه محور در دستور کار اجرائی استانها قرار گرفته که بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده اجرای دوره آموزشی بطور همزمان درسطح استان در تاریخ 14 بهمن اجرائی خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اذعان داشت، تقویم زمانیندی آزمون عملی به کلیه مراکز حوزه آزمونی ابلاغ گردیده و متقاضیان پس از شرکت در دوره آموزشی از تاریخ 27 بهمن تا تاریخ 5 اسفند بر اساس حرفه ثبت نام شده در آزمون پروژه محور شرکت خواهند نمود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی