***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
محمدحسینی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا: برگزاری نخستین آزمون پروژه محور صنعت ساختمان در گیلان
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۴:۰۶ تعداد بازدید : 357 نسخه چاپی

محمدحسینی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا: برگزاری نخستین آزمون پروژه محور صنعت ساختمان در گیلان

با اشاره به برگزاری آزمون های صنعت ساختمان پروژه محور برای اولین بار در این استان، ۷۰۵ نفر در رشته های مختلف صنعت ساختمان در این آزمون با هم رقابت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره  کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا در حوزه صنعت ساختمان، آزمون های کارگران ساختمانی به منظور بهبود روش اجرای آزمون‌ های مهارتی "پروژه محور" در مراکز فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد .

وی اظهار داشت: این آزمون به منظور ساماندهی و بهبود روش اجرای آزمون‌های مهارتی در حوزه صنعت ساختمان و در راستای سیاست اعتبار بخشی به گواهینامه های مهارتی با شرکت ۷۰۵ نفر در رشته های کارگر عمومی برقکار و نقاش ساختمان، جوشکاری، بنای سفت کار، گچ کاری، لوله کشی و نصاب وسایل بهداشتی، سنگ کار، کاشی کار، بصورت پروژه محور برگزار شد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان درباره پروژه محور شدن آزمون ها خاطر نشان کرد: با اجرای این طرح نظام جامع آموزش فنی‌ وحرفه‌ ای به سمت صلاحیت حرفه‌ای سوق داده شده و در راستای عملیاتی کردن این طرح از مربی و آزمونگر ماهر استفاده می‌ شود .

وی بیان داشت: در این شیوه برای مهارت آموزان در مراکز فنی حرفه ای استان گیلان دوره‌های حضوری برگزار می گردد که علاوه بر تلفیق دانش و مهارت، از طریق آزمون‌های عملی پروژه محور، نقش مربیان در ارزیابی کار آموزان برجسته تر خواهد شد .

در راستای اجرایی شدن آزمون های پروژه محور در حوزه صنعت ساختمان، کانون انجمن صنفی در راستای همکاری آموزشی مشترک، استادکاران خبره ساختمانی را به عنوان آزمونگر مهارتی به فنی و حرفه ای استان معرفی می کندتا برای اجرای آزمون های عملی با این اداره کل همکاری لازم را داشته باشند .

اداره کل آموزش فنی و حرفه استان گیلان دارای ۲۳ مرکز آموزش دولتی و ۸۵۰ آموزشگاه آزاد است.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی