مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي ساعت ۰۹:۲۵
پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سال
زمان درج : ۱۳۹۹ شنبه ۲ فروردين ساعت ۱۲:۴۵ تعداد بازدید : 498 نسخه چاپی

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سال

علی اوسط هاشمی رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی پیامی فرارسیدن عید نوروز باستانی را به خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورتبریک گفت.


با سلام و تهنیت

       نوروز؛ آئین کهنِ ایران بزرگ؛ مهد تمدن،  مهرورزی و مهارت  را به استقبال می رویم، بدان امید که سالی نیکو را آغاز کنیم و در فرصت دوباره ای که حضرت دوست با نوشدن  طبیعت، ارزانیِ مان داشته است، با تمام قوا،  نقش آفرینی کنیم  و دراندازیم نقشی نو، آن  گونه که شایسته منزلت ایران و ایرانی است.

    سال 1398 را سپری کردیم درحالی که مجموعه ای از اتفاقات شاد و حزین برخاسته از ماهیت ناگزیرحیات را پشت سرگذاشتیم و چه نیکوست حال آن ها که با همراهی و همدلی در عبور از شرایط دشوار، به قدر توان و بضاعت خویش، خوش درخشیدند.

      خدا را شاکریم که با بودن در موضع خدمت در عرصه خطیر مهارت آموزی و مهارت افزایی، در زمانی  توفیق خدمت به هم وطنان مان را داریم که بیش از هر عصری، جامعه نیازمند «مهارت» است.  

     همکاران ارجمندم! به نیکی واقفید؛ مهارت در کنترل، مدیریت و عبور از شرایط بحرانی و پیش بینی نشده تا چه اندازه موثر و کارگشاست  و عجیب آن که  جای این عنصر ارزشمند در مواجهه با چالش های اجتماعی، سیاسی، طبیعی و ... در کشور بسیار خالی است  و البته که یکایک شما همکاران تلاشگرم به عنوان «سفیران مهارت»  در راه اندازی و گسترش «نهضت مهارت افزایی» به گستره ای از خانه تا محله، به وسعت ایران بزرگ، سهمی در خور توجه داشته و می توانید دستاوردهای ارزشمندی را رقم بزنید.

  تحقق این ضرورت جز با اجماع  گروه های جریان ساز و اتحاد ملی  محقق نخواهد شد و چه نیکو که این نهال هم افزایی از دل خانواده همراه و همدل سازمان جوانه بزند.

  امید آن است که با تلاش و همراهی یکایک اعضای این خانواده بزرگ، اعم از مربیان توانمند و دلسوز، همکاران و کارشناسان ساعی و مدیران متعهد در دو بخش دولتی و خصوصی، به ویژه آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای به عنوان شرکای اصلی و موثر سازمان، در مسیر ارزش زایی مهارت با ارتقای معرفت جامعه به این مهم، صیانت از  گواهی نامه های مهارت به عنوان سرمایه ارزشمند ملی، تعالی نقش سازمان در عرصه رقابت مهارت در سطوح ملی وبین المللی،  توسعه اختیاربخشی به بخش خصوصی و ... در فضایی دوستانه و همدلانه، دستاوردهای اثربخشی را رقم بزنیم.

     پیشاپیش سال 1399 را حضور همکاران ارجمند و خانواده های معززشان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی نیکو و سرشاراز نگاه پر مهر حضرت حق، توکل و تحول در مسیر بالندگی و سازندگی را برای تمامی هم وطنان شریف و همکاران پرتلاش و پرتوانم آرزومندم.

   سلامت و سعادت، بهروزی و کامیابی روزیتان.

علی اوسط هاشمی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی