مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن ساعت ۰۹:۰۰
تولید بیش از 370هزار ماسک و 50 هزار گان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان
زمان درج : ۱۳۹۹ شنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۰۸:۴۰ تعداد بازدید : 647 نسخه چاپی

تولید بیش از 370هزار ماسک و 50 هزار گان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان

اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سال 1399 با حضورمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و سایرمدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در این نشست محمدحسینی ضمن تبریک فرارسیدن ایام مبارک ماه رمضان به تشریح اقدامات انجام شده آموزش فنی و حرفه ای استان در مقابله با ویروس کرونا پرداخت و اظهارداشت: متاسفانه 800 آموزشگاه آزاد این اداره کل بعلت تعطیلی و استیجاری بودند متحمل ضرر و زیان مالی زیادی شده است.

حسینی به  تلاش مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان در ایام شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت:  با توجه به مشکلات بوجود آمده برای بخش آموزشی این اداره کل ،آموزشگاههای آزاد استان بصورت خودجوش و داوطلبانه پای کار آمده با همکاری بخش دولتی و خصوصی و با در اختیار گذاشتن فضای کارگاهی و ابزار تولید اقلام بهداشتی، به دستگاههای متناظر در این ایام بیش از 370 هزار ماسک و 50 هزارگان تولید و به مراکز درمانی  و مناطق محروم استان بصورت رایگان اهداء نموده اند.

در ادامه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان نیز با اشاره به حمایت این دستگاه از کارگاه ها  و واحدهای آسیب دیده  و تولید کنندگان کالای مقابله با ویروس کرونا  افزود: تسهیلات حمایتی در این زمینه بصورت قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد به جامعه هدف اعطا می شود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی