مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر ساعت ۰۹:۴۱
نفرات برتر مسابقه تولید محتوای تصویری آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان مشخص شدند
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ خرداد ساعت ۱۴:۳۳ تعداد بازدید : 697 نسخه چاپی

نفرات برتر مسابقه تولید محتوای تصویری آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان مشخص شدند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از نهایی شدن نتایج انتخاب مربیان برتر در مسابقه تولید محتوای تصویری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، نخستین دوره مسابقات تولید محتوای تصویری با هدف بهبود کیفیت دوره های آموزشی مجازی، ویژه مربیان استان در ایام شیوع ویروس کرونا برگزار شد.

محمد حسینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با اشاره به اهمیت استمرار آموزش های مهارتی در جامعه گفت: از آنجائیکه روش های تدریس در تولید محتوای تصویری تفاوت های قابل ملاحظه ای با تدریس حضوری در کارگاه آموزش دارد، این دوره از مسابقات برای ایجاد انگیزه در مربیان و استفاده از تجارب مشترک طراحی و اجرا شد.

وی افزود: این مسابقه در سه مرحله برگزار شد که با حضور داوران و مدرسان درون سازمانی و برون سازمانی از 48 اثر ارسالی به دبیرخانه نهایتاً شش اثر به مرحله نهایی راه یافتند که سه اثر برتر در آخرین روز اردیبهشت ماه انتخاب و معرفی شدند.

حسینی از تدوین دوره آموزشی "استفاده از ابزارهای نوین در تولید محتوای دیجیتال" براساس تجارب حاصل از این مسابقه خبر داد و ابزار امیدواری کرد: باید در فرصت کوتاهی بتوانیم براساس استاندارهای آموزشی و شایستگی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دوره های متنوعی را به صورت دیجیتالی برگزار نماییم.

شایان ذکر است در نخستین دوره مسابقه تولید محتوای تصویری که از 25 فروردین تا 31 اردیبهشت روند برگزاری آن در سه مرحله به طول انجامید، درنهایت آقای سید اسماعیل دژاکام مربی رشته تاسیسات مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) رودسر به عنوان رتبه نخست دست یافت و خانم صغری رمضانی نژاد مربی صنایع دستی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه و آقای بابک طوفانی مربی مکانیک خودرو مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری رشت هم به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای مسابقات تولید محتوای تصویری

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی