***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
رونمایی از استاندارد آموزش قلاب دوزی رشت ( رشتی دوزی )
زمان درج : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۲:۰۳ تعداد بازدید : 122 نسخه چاپی

رونمایی از استاندارد آموزش قلاب دوزی رشت ( رشتی دوزی )

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، از رونمایی استاندارد آموزش قلاب دوزی رشت ( رشتی دوزی ) ساعت 18 عصر روز چهارشنبه 29 مرداد ماه جاری در تالار گفتگوی پیاده راه شهرداری رشت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، محمدحسینی، در تشریح رویداد پیشواز ثبت ملی رشت اظهارداشت: با تاکید بر اهمیت نقش جایگاه این هنر سنتی بعنوان میراثی ماندگار و تاکید بر ترویج، معرفی و آموزش آن به نسل آینده به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت و خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی کلانشهر رشت با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ادامه اذعان کرد: رویداد پیشواز ثبت شهر رشت بعنوان شهر ملی رشتی دوزی و در پنچ محور به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

۱ - ترویج و معرفی اصالت های هنری شهر رشت با هنر سنتی رشتی دوزی  

۲ - اعلام نتایج و تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی و دوخت ماسک رشتی دوزی که با مشارکت بیش از چهل اثر و برگزیده شدن چهار اثر برتر

3- تقدیر از برگزیدگان دریافت نشان مرغوبیت ملی کالای صنایع دستی (مهر ملی اصالت) که هر دو سال یکبار در سال۹۸ در معاونت صنایع دستی کشور برگزار می شود.

4- تقدیر از پیشکسوتان هنر رشتی دوزی  ۵-رونمایی از استاندارد آموزش قلاب دوزی رشت ( رشتی دوزی )

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی