***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
اتاق اصناف نخستین مجوز ایجاد مرکز جوار کارگاهی گیلان را گرفت
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ شهريور ساعت ۰۸:۵۸ تعداد بازدید : 91 نسخه چاپی

اتاق اصناف نخستین مجوز ایجاد مرکز جوار کارگاهی گیلان را گرفت

رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: مجوز نخستین مرکز جوار کارگاهی گیلان به منظور توسعه همکاری مشترک با شرکای آموزشی، اجتماعی و بخش خصوصی به اتاق اصناف استان اعطا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در راستای سفر رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به گیلان و به جهت توسعه همکاری های مشترک با شرکای آموزشی و آماده سازی نیروی انسانی برای ورود به جامعه صنفی و  ارتقاء مهارت های ضمن کار موافقت نامه اصولی ایجاد مرکز جوار کارگاهی برای اتاق اصناف استان صادر شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه افزایش سطح دانش و مهارت های عمومی و تخصصی نیروی کار از ضرورت ها و الزامات رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری است، خاطر نشان کرد: اصناف و فعالان امور صنفی بخش مهمی از نیروی کار کشور را تشکیل می دهند و افزایش سطح دانش و مهارت این مجموعه در ارتقاء سطح اقتصاد جامعه تاثیر غیر قابل انکاری دارد.

وی خاطر نشان کرد: دامنه خدمات آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بسیار وسیع بوده و این آموزش‌ها افراد قابل ملاحظه‌ای از جمله کارجویان، دانشجویان، سربازان، روستاییان و عشایر، زندانیان، شاغلان صنایع و صنوف و نیز بیشتر اقشار جامعه را پوشش می‌ دهد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان بیان داشت: کوتاهترین و مطمئن‌ ترین راه برای رسیدن به اشتغال، فراگیری آموزش‌ های مهارتی است.

۲۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد با همکاری بخش خصوصی برای ارائه آموزش های مهارتی در گیلان فعالیت دارند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی