***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
برگزاری نشست مشترک سه جانبه بین معاون فرهنگی و گردشگری، مدیر واحد اشتغال سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی و ریاست مرکز شهرک صنعتی
زمان درج : ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۳ شهريور ساعت ۱۱:۰۱ تعداد بازدید : 26 نسخه چاپی

برگزاری نشست مشترک سه جانبه بین معاون فرهنگی و گردشگری،  مدیر واحد  اشتغال سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی و ریاست مرکز شهرک صنعتی

بمنظور اجرایی نمودن تفاهمنامه منعقده با منطقه آزاد انزلی و اجرای دوره های آموزشی متناسب با نیاز بازار کار برای ساکنین منطقه، نشست مشترکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز شهرک صنعتی انزلی، نشست مشترکی با حضور دکتر مهدوی معاون فرهنگی و گردشگری، حسینی نسب مدیر واحداشتغال سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی با ریاست مرکز شهرک صنعتی انزلی در راستای اجرایی نمودن دوره های آموزشی متناسب با نیاز بازار کار برای متقاضیان و روستائیان منطقه آزاد برگزارشد.

 در این جلسه هادی صمدی به تشریح اقدامات انجام شده در ۶ ماهه اول سال ۹۹ در راستای تفاهم نامه مذکور در راستای آموزش های کاربردی برای متقاضیان و روستائیان منطقه به منظور ایجاد اشتغال پایدار با همکاری دهیاران پرداخت.

وی همچنین خواستار حمایت منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی از آموزش های مهارتی به منظور همکاری و تعاملات بیشتر در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه شد.

در ادامه جلسه دکتر مهدوی معاون فرهنگی و گردشگری سازمان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری بسیار خوب و مطلوب مرکز شهرک صنعتی در راستای مهارت آموزی به افراد فاقد مهارت اظهارداشت: همکاری همه جانبه را در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه به منظور ارتقاء و توانمند شدن روستاییان در دوره های آموزشی مهارتی متناسب با پتانسیل و ظرفیت منطقه را خواهیم داشت.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی