***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان ساعت ۱۰:۳۲
از سرباز مربیان برگزیده آموزش فنی و حرفه ای گیلان تجلیل بعمل آمد
زمان درج : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر ساعت ۱۳:۲۷ تعداد بازدید : 176 نسخه چاپی

 از سرباز مربیان برگزیده آموزش فنی و حرفه ای گیلان تجلیل بعمل آمد

در مراسمی که به مناسبت روز سرباز در هفته دفاع مقدس با حضور محمدحسینی مدیرکل استان برگزار شد، از مربیان سرباز برگزیده آموزش فنی و حرفه ای استان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی مدیرکل استان، در این مراسم ، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس ملت غیور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت های آزاده جهان به آن افتخار می کنند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، با بیان این که تعداد قابل توجهی از سربازان در این راه به درجه شهادت و جانبازی نائل شدند، گفت: در هفته دفاع مقدس باید همه در کنار قدردانی از دلاورمردان این عرصه، از سربازان عزیز نیز تقدیر کرد چرا که نقش قابل توجهی در هشت سال دفاع مقدس بر عهده داشتند .

وی خاطرنشان کرد، زمان گذران خدمت وظیفه سربازان را فرصتی مناسب برای کسب مهارت آموزی عنوان نمود و خطاب به سربازان مربی گفت: انتظارمان این است که در طول مدت حضور در مراکز آموزش فنی و حرفه ای همانند یک مربی توانمند نقش خود را به خوبی ایفا نمایید و منشاء خیر و اثر باشید .

شایان ذکر است در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و جایزه از مربیان سرباز تجلیل بعمل آمد .

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی