***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان ساعت ۱۰:۳۲
با هدف توسعه فناوری و نوآوری در استان و حمایت از شرکت های دانش بنیان؛
زمان درج : ۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر ساعت ۱۰:۵۰ تعداد بازدید : 81 نسخه چاپی

با هدف توسعه فناوری و نوآوری در استان و حمایت از شرکت های دانش بنیان؛

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان،  این تفاهم نامه به منظور فراهم‌آوردن زمینه همکاری سازنده برای ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، توسعه فناوری و نوآوری در استان و حمایت از شرکت های دانش بیان در جهت اهداف و سیاست‌های کلان نظام در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد مقاومتی به امضای محمدحسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و دانیال صابر سمیعی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان رسید.

در این تعهدنامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و امکانات موجود خود در راستای اجرای مفاد این تفاهم‌نامه و انجام تعهدات ناشی از آن براساس استانداردهای تخصصی و حرفه‌ای معمول، تدوین و ارسال فهرست محصولات و خدمات مورد نیاز اداره کل به منظور تأمین توسط شرکت‌های دانش‌بنیان را بر عهده دارد.

از دیگر تعهدات اداره کل، اطلاع‌رسانی خدمات صندوق به مراکز آموزشی، آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای آزاد، مربیان وکارآموزان، به منظور تشویق آنان به کارآفرینی فناورانه و تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان؛ تسهیل بهره‌برداری شرکت‌های دانش‌بنیان از امکانات زیرساختی، کارگاهی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی اداره کل در چارچوب دستورالعمل‌های موجود است.

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان نیز در این تفاهم نامه معرفی محصولات و توانمندیهای شرکت های دانش‌بنیان به اداره کل و ارائه تسهیلات لیزینگ به منظور تسهیل خرید محصولات و خدمات مورد نیاز آموزش فنی و حرفه ای گیلان از شرکت‌های دانش‌بنیان در چارچوب قوانین و ضوابط را برعهده دارد.

اين تفاهم‌نامه در 8 ماده و 2 نسخه  تنظيم شده و مدت این تفاهم‌نامه 2 سال از زمان امضای آن است که با توافق طرفین قابل بازنگری و تمدید است .

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی