***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان ساعت ۱۰:۳۲
بزرگترین رویداد سرمایه گذاری آنلاین در گیلان برگزار می شود
زمان درج : ۱۳۹۹ شنبه ۱۹ مهر ساعت ۰۹:۱۱ تعداد بازدید : 79 نسخه چاپی

بزرگترین رویداد سرمایه گذاری آنلاین در گیلان برگزار می شود

بزرگترین رویداد سرمایه گذاری آنلاین به همت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان به منظور توسعه زیست بوم فناوری کشور و کمک به جذب سرمایه شرکت های فناور فعال در حوزه ICT در گیلان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، بزرگترین رویداد سرمایه گذاری آنلاین به همت صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان به منظور توسعه زیست بوم فناوری کشور و کمک به جذب سرمایه شرکت های فناور فعال در حوزه ICT در گیلان برگزار خواهد شد.

این رویداد بزرگ در تاریخ ۷ آبان ۹۹ با نام iVest و با حضور و همکاری سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و همچنین با هدف سرمایه گذاری در کسب و کارهایی که نیاز به سرمایه ۲ الی ۲۰ میلیارد ریالی در قالب سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) دارند، برنامه ریزی شده است.

محمدرضا پژوهنده؛ مدیر توسعه و سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان اهداف برگزاری رویداد iVest را توسعه زیست بوم فناوری کشور، شناخت شرکت ها یا تیم های فعال حوزه ICT، سرمایه گذاری هوشمند در کسب و کارهای برگزیده در قالب VC، شبکه سازی با متخصصین و فعالین حوزه ICT و فرهنگ‌سازی سرمایه‌گذاری در حوزه کسب و کار می داند.

گفتنی است صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری، بنیاد برکت (صندوق رویش)، مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، صندوق شریف، مجموعه کارن کراد ، انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور و همچنین اپراتور چهارم (ایرانیان نت) سرمایه گذاران حاضر در رویداد iVest هستند و پارک علم و فناوری استان گیلان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان حامیان معنوی این رویداد بزرگ سرمایه گذاری خواهند بود.

علاقه مندان جهت ثبت کسب و کار خود می توانند تا تاریخ ۹۹/۰۷/۳۰ به آدرس زیر مراجعه کرده و از فرصت جذب سرمایه بهره مند گردند:
gilanfund.ir/iVest

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی