مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر ساعت ۱۱:۲۵
برگزاری مسابقه کاشف با رقابت کسب و کارهای نوپا در گیلان
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۱:۰۹ تعداد بازدید : 53 نسخه چاپی

برگزاری مسابقه کاشف با رقابت کسب و کارهای نوپا در گیلان

رشت - ایرنا - رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان از برگزاری مسابقه کاشف با رقابت کسب و کارهای نوپا و کسب مهارت های نوین در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، روهام قلیچی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقه برای کسب و کارهای نوپایی که وجود دارد و در ابتدای راه بوده و ایده هایی که می تواند منجر به کسب و کار شود در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: مسابقه کاشف برای افراد دارای مهارت که می تواند منجر به کسب و کار جدید شود نیز در نظر گرفته شده لذا این افراد می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان خاطر نشان کرد: شناسایی استعدادها، حمایت همه جانبه از افراد دارای طرح، ایده و مشاوره رایگان به افراد برای راه اندازی کسب و کار از جمله اهداف برگزاری این مسابقه است.

وی با بیان اینکه همه گروه های سنی می توانند در این مسابقه شرکت کنند، افزود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند حضور خود را به شماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۶۴۸۶۴۲ ارسال کنند و همکاران ما در اسرع وقت با متقاضیان تماس گرفته و تمامی موازین و چگونگی شرکت در مسابقه را برای آنان تشریح می کنند.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان بیان داشت: پس از شرکت علاقمندان در این مسابقه با انجام داوری های اولیه در نهایت ۲۷ طرح در قالب ۹ گروه سه تایی وارد مسابقه می شوند که در این مرحله از هر مسابقه یک نفر با رای داوران و یک نفر نیز با رای مردمی به مرحله بعد راه می یابد.

وی اظهار داشت: در نهایت برای ورود به مرحله بعد ۱۸ نفر شامل ۶ گروه سه تایی با هم رقابت می کنند که مانند مرحله اول یک نفر با رای داوران و یک نفر با رای مردم به مرحله بعدی مسابقه راه می یابندیافته و به این ترتیب به مرحله فینال می رسند.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان با بیان اینکه با هماهنگی های انجام شده و همکاری صدا و سیما این مسابقه بهمن ماه امسال برگزار می شود، اضافه کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، صندوق فناوری و پژوهش غیردولتی، پارک علم و فناوری و استانداری گیلان در برگزاری مسابقه کاشف همکاری دارند.

۲۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد با همکاری بخش خصوصی برای ارائه آموزش های مهارتی در استان گیلان فعالیت دارند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی