مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن ساعت ۰۹:۰۰
افزون بر ۵۶۰ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در پادگان های گیلان ارایه شد
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۴ دي ساعت ۰۹:۳۴ تعداد بازدید : 67 نسخه چاپی

افزون بر ۵۶۰ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در پادگان های گیلان ارایه شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: در ۹ ماه گذشته افزون بر ۵۶۰ هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در پادگان های استان ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت ۳۹۷ دوره آموزشی با همراهی نهادهای نظامی و انتظامی در پادگان های استان گیلان برگزار شد و سربازان وظیفه استقبال خوبی از این دوره های آموزشی به عمل آوردند.

وی با بیان اینکه در این دوره‌ها سه هزار و ۳۱۵ سرباز در پادگان‌ های گیلان مهارت ‌های در نظر گرفته ‌شده را فرا گرفتند، خاطر نشان کرد: در سال جاری با استقبال سربازان وظیفه شاهد رشد دوره ها و سربازان آموزش دیده در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم که رشد ۴۷ درصدی را نشان می دهد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با اشاره به نقش تاثیرگذار آموزش‌ های فنی و حرفه‌ ای در ایجاد اشتغال پایدار اضافه کرد: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت و کسب شرایط اشتغال و کاهش دغدغه آنان برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌ های مهارتی در پادگان‌ های استان به صورت گسترده ارایه می‌ شود.

وی با بیان اینکه آموزش های مهارتی در اشتغالزایی نقش مهمی دارد، اظهار داشت: به منظور ایجاد زمینه های لازم برای اشتغال جوانان سالانه افزون بر ۱۰ میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی در مراکز دولتی و آزاد استان برگزار می شود.

۲۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد با همکاری بخش خصوصی برای ارائه آموزش های مهارتی در استان گیلان فعالیت دارند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی