موسسه آموزشی کاشف تحت نظارت فنی و حرفه ای گیلان گواهی دانش بنیان گرفت
زمان درج : ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۱:۳۸ تعداد بازدید : 297 نسخه چاپی

موسسه آموزشی کاشف تحت نظارت فنی و حرفه ای گیلان گواهی دانش بنیان گرفت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: موسسه کارآفرینان شایسته فاخر "کاشف" تحت نظارت فنی و حرفه ای استان گواهی دانش بنیان را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: موسسه کارآفرینان شایسته فاخر، گواهی تاییدیه دانش بنیان را از کارگروه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کرد.

وی خاطر نشان کرد: موسسه آموزشی کاشف به عنوان اکوسیستم کارآفرینی و مرکز نوآوری و شتابدهی، دارای مجوز آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای الکترونیکی و نوع ب در مجتمع آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان رشت مستقر است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان بیان داشت: این موسسه در سال ۱۳۹۹ با دپارتمان آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همکاری نزدیکی داشته و تیم های استارتاپی با هدف استفاده از خدمات شتابدهنده کاشف به این موسسه معرفی می شوند.

وی اضافه کرد: مسابقه استعدادیابی مهارتی و کارآفرینی کاشف نیز با همکاری موسسه کارآفرینان شایسته فاخر، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مرکز آموزش بازرگانی، پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی، صندوق کارآفرینی امید و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با شرکت ۱۶ تیم برگزیده در حال برگزاری است.

۲۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد با همکاری بخش خصوصی برای ارایه آموزش های مهارتی در استان گیلان فعالیت دارند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی