شعار سال 1400: تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
زمان درج : ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۱ فروردين ساعت ۱۰:۲۷ تعداد بازدید : 207 نسخه چاپی

شعار سال 1400: تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

رهبر معظم انقلاب سال 1400 را سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، امام خامنه ای (مدظله العالی) در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1400 هجری شمسی، ضمن تبریک عید نوروز به هم‌میهنان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، و با ابراز امیدواری به کسب برکات مادی و معنوی از تقارن سال جدید با اعیاد شعبانیه و متبرک شدن سال 1400 به دو عید نیمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولی‌عصر(عج)، افزودند:

امسال سال 1400 یک زمینه خوبی برای شکوفایی جهش تولید وجود دارد که از این بایستی حداکثر استفاده را کرد. باید این حرکت با جدیت دنبال بشود و به طور عمده حمایتهای قانونی و دولتی و حکومتی از همه سو نسبت به جهش تولید انجام بگیرد. چه این دولت تا وقتی که بر سر کار است، چه دولت آینده از اول استقرار بایستی همت خودش را بر این قرار بدهد که موانع را برطرف کند و حمایتهای لازم را انجام بدهد و انشاءالله جهش تولید به معنای واقعی کلمه در امسال انجام بگیرد.

لذا من شعار امسال را این جور تنظیم کردم: «تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»؛ یعنی شعار این است: تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها. سال 1400 سال حساس و مهمی است، انتخابات مهمی پیش رو داریم؛ احتمالا تازه نفس ها وارد مدیریت اجرایی کشور می شوند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی